ویژه‌های نمایشگاه

همراهان گرامی در این بخش مجموعه‌ای از سایت‌ها و نرم‌افزارهایی که به مناسبت ماه مبارک رمضان و نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، خدمات ویژه‌ای به شما گرامیان ارائه می‌دهند را معرفی خواهیم کرد.
این مجموعه‌ها خدمات ویژه و مختلفی را به شما عرضه خواهند کرد، از دسترسی رایگان به فیلم‌های قرآنی گرفته تا تخفیف‌های ویژه، در ادامه می‌توانید با این خدمات آشنا شوید. این صفحه به تدریج با معرفی خدمات مجموعه‌های مختلف بروزرسانی خواهد شد.

عماریار

 این مجموعه بخشی ویژه فیلم‌های قرآنی در سایت و نرم‌افزار تلفن‌همراهش قرار داده که شما می‌توانید به صورت رایگان از فیلم‌های درنظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای مشاهده بر روی تصویر زیر کلیک کنید 

لوگو

فیلم‌گردی

فیلم‌گردی نیز صفحه‌ای اختصاصی ویژه فیلم‌های مناسب قرآن و ماه مبارک رمضان راه‌اندازی کرده و دسترسی به این فیلم‌ها کاملا رایگان است.

برای مشاهده بر روی تصویر زیر کلیک کنید 

فیلم گردی


قصه های قرآنی

مسابقه قصه‌های قرآنی برای کودکان
۱۰ قصه تعاملی هدیه رمضان
دوچرخه
تبلت
کارت هدیه نقدی

لینک دریافت برنامه 


فیدیبو

فیدیبو از میان کتاب‌های دینی چند کتاب را به رایگان در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید از میان کتاب‌های معرفی شده چند کتاب را به انتخاب خودتان به رایگان و در قالب هدیه دریافت کنید.

برای مشاهده بر روی تصویر زیر کلیک کنید 

فیدیبو


نور

مرکز تحقیقات کامیپوتری علوم اسلامی خدمات متوعی را به همراه جایزه برای شما در نظر گرفته است. کافی‌است وارد صفحه معرفی این خدمات شوید و به انتخاب خودتان از میان خدمات و طرح‌های معرفی شده یک یا چند مورد را انتخاب کنید

برای مشاهده بر روی تصویر زیر کلیک کنید 

نور


طاقچه

این مجموعه پویش میهمانی کتاب را پیش‌روی شما گذاشته است و برایتان تخفیف‌ها و جوایز متنوعی در نظر گرفته است. پیشنهاد می‌کنیم حتما در این پویش شرکت کنید.

برای مشاهده بر روی تصویر زیر کلیک کنید 

طاقچه


نوار

اگر علاقه‌مند به کتاب‌های صوتی هستید حتما نوار را می‌شناسید. این مجموعه نیز به مناسب ماه مبارک رمضان خدمات متنوعی را در قالب تخفیف ویژه بر روی کتاب‌های صوتی دینی، دفاع مقدس و آئینی برای شما در نظر گرفته است که برای دریافت این خدمات لازم است وارد وب‌سایت این مجموعه شده و نرم‌افزار نوار را روی تلفن همراه خود نصب نمائید.

برای مشاهده بر روی تصویر زیر کلیک کنید 

نوار


بازار

کافه بازار مجموعه‌ای از برترین نرم‌افزارهای قرآنی را در صفحه اصلی خود قرار داده است که شما می‌توانید به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید و نرم‌افزار مورد نظر خود را انتخاب و نصب نمائید.

برای مشاهده بر روی تصویر زیر کلیک کنید 

بازار


درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت