چهارشنبه / ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۱:۱۲
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۷۱۸
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
همزمان با بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه ای ایران

برگزاری 4 کارگاه آموزش روزنامه نگاری با نام « اسرا »در نمایشگاه مطبوعات

برگزاری 4 کارگاه آموزش روزنامه نگاری با نام « اسرا »در نمایشگاه مطبوعات
(چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲) ۱۱:۱۲

در طول برگزاری بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران؛ چهار کارگاه آموزشی برای علاقمندان و همچنین دانشجویان رشته ارتباطات و روزنامه‌نگاری با عنوان «اسرا» برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها به نقل از ستاد اطلاع رسانی بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، کمیته نشست‌ها و رویدادهای نمایشگاه رسانه‌های ایران، چهار کارگاه با عنوان «اسرا» در طول برگزاری نمایشگاه رسانه‌های ایران به شکل یک روزه برگزار می‌کند. کارگاه «روزنامه نگاری پادکستی» با تدریس مرتضی درخشان، نخستین کارگاه این دوره از نمایشگاه رسانه است که در روز اول نمایشگاه و در تاریخ 29 بهمن برگزار می‌شود.

کارگاه دوم با عنوان «سوژه‌سازی و سوژه‌یابی» با تدریس فریدون صدیقی در روز دوم نمایشگاه برگزاری خواهد شد و در روز سوم نمایشگاه ؛ کارگاه «عکاسی خبری» با تدریس سید شهاب‌الدین واجدی برای علاقمندان در این حوزه برگزار می‌شود. چهارمین کارگاه که در آخرین روز از نمایشگاه طبق برنامه قبلی برای علاقمندان با عنوان «اخبار جعلی و واژه سازی واقعیت» و تدریس حمیدرضا مدقق برگزار خواهد شد.
علاقمندان به حضور در این کارگاه‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت 
resalms.ir ضمن دریافت جزییات بیشتر، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، با نام و رویکرد جدید، توسط معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» از 29 بهمن تا دوم اسفند در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

تعداد بازدید : ۱,۴۷۰
(چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲) ۱۱:۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر