چهارشنبه / ۲۴ آبان ۱۴۰۲ / ۱۱:۵۸
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۶۵۸
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
دفتر مطالعات با همکاری دانشکده مطالعات جهان برگزار می‌کند:

معرفی و بررسی کتاب «شُهرگی»

معرفی و بررسی کتاب «شُهرگی»
(چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲) ۱۱:۵۸

دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها؛ این دفتر با همکاری دانشکده مطالعات جهان روز دوشنبه 29 آبان در پنجاه و نهمین نشست کرسی یونسکو با عنوان در فرهنگ و فضای مجازی: دو فضایی شدن جهان؛ نشست معرفی و بررسی کتاب «شُهرگی؛ واکاوی پدیده سلبریتی» را با حضور نویسنده کتاب، برنا فیروزی، و حسن باقرزاده خجسته، دانشیار دانشگاه صدا و سیما برگزار می‌کند.

کتاب «شُهرگی؛ واکاوی پدیده سلبریتی» برای نخستین بار خرداد سال 1402 از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها منتشر شده است. نویسنده در این کتاب با بررسی جامعه‌شناختی و روان‌شناختی پدیده سلبریتی، به ساز و کارهای کنش و اثرگذاری آن بر جامعه و نقش رسانه‌ها در تقویت سواد رسانه‌ای مخاطبان در مواجهه با پیامدهای منفی و بهره‌گیری از آثار مثبت احتمالی این پدیده می‌پردازد.  

علاقه‌مندان به شرکت در این نشست می‌توانند روز دوشنبه، 29 آبان از ساعت 13:30 تا 15 به محل برگزاری، واقع در خیابان کارگر شمالی، بین خیابان پانزدهم و شانزدهم، پردیس شمال دانشگاه تهران، دانشکده مطالعات جهان، طبقه اول شرقی، تالار ایران مراجعه نمایند.

 

 

 

تعداد بازدید : ۱,۸۵۹
(چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲) ۱۱:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر