پنج شنبه / ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۲:۰۰
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۵۲۵
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
در سالگرد شهادت مرتضی آوینی برگزار می کند:

نشست تخصصی «در آیین آوینی»

نشست تخصصی «در آیین آوینی»
(پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۲) ۱۲:۰۰

به مناسبت بزرگداشت سالگرد شهادت مرتضی آوینی، نشست «در آیین آوینی»، یکشنبه 20 فروردین ماه با حضور وحید یامین‌پور و مهدی جمشیدی برگزار می‌شود.
بنا به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها- در این نشست که تفکر و اندیشه شهید اهل قلم، مرتضی آوینی را در سی‌امین سالگرد شهادت او بازخوانی می‌کند، وحید یامین‌پور، عضو هیئت علمی گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی و مهدی جمشیدی عضو عضو هیئت علمی گروه فرهنگ‌پژوهی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه‌ اسلامی به ایراد سخنرانی می‌پردازند. همچنین هادی کافی نیز دبیری علمی این نشست را برعهده دارد.
علاقه‌مندان به حضور در این رویداد فرهنگی می‌توانند یکشنبه بیستم فروردین از ساعت 13.30 الی 15 در محل معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان هشتم، پلاک 15 حضور بهم رسانند.
تعداد بازدید : ۱,۳۵۸
(پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۲) ۱۲:۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر