شنبه / ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ / ۲۱:۴۲
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۵۰۹
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
به همت دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود:

نشست «چالش‌های خبرگزاری‌های تخصصی»‌

نشست «چالش‌های خبرگزاری‌های تخصصی»‌
(شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱) ۲۱:۴۲

سلسله‌نشست‌های بررسی «مسائل خبرگزاری‌ها در ایران؛ گذشته، حال و آینده» به همت دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

نشست چهارم از این سلسله‌نشست‌ها با موضوع «چالش‌های خبرگزاری‌های تخصصی» با حضور یونس یونسیان (پژوهشگر حوزه اطلاعات و دانش‌شناسی)، کیوان امجدیان (نویسنده و مدیر رسانه) و محمدحسن جعفری (پژوهشگر رسانه) برگزار می‌شود که در پی تجربه‌کاوی فعالیت در فضای خبرگزاری نیز هست.

 این سلسله‌نشست‌ها با حضور اساتید و صاحبنظران حوزه ارتباطات و رسانه، مدیران و سردبیران خبرگزاری‌ها و خبرنگاران با هدف بررسی مسائل مختلف پیش روی خبرگزاری‌ها در ارائه نمایی از وضعیت موجود و راهکارهای رسیدن به وضعیت مطلوب برگزار می شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این نشست می‌توانند 15 اسفند از ساعت 10-12 در سالن شهدای رسانه دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها حضور به‌هم رسانند. همچنین امکان استفاده برخط از این نشست نیز از طریق پیوند زیر فراهم است:

 

https://www.aparat.com/1401Rasaneh/live

 

تعداد بازدید : ۲,۶۸۲
(شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱) ۲۱:۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر