شنبه / ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ / ۲۱:۴۲
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۵۰۹
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
به همت دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود:

نشست «چالش‌های خبرگزاری‌های تخصصی»‌

نشست «چالش‌های خبرگزاری‌های تخصصی»‌
(شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱) ۲۱:۴۲

سلسله‌نشست‌های بررسی «مسائل خبرگزاری‌ها در ایران؛ گذشته، حال و آینده» به همت دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

نشست چهارم از این سلسله‌نشست‌ها با موضوع «چالش‌های خبرگزاری‌های تخصصی» با حضور یونس یونسیان (پژوهشگر حوزه اطلاعات و دانش‌شناسی)، کیوان امجدیان (نویسنده و مدیر رسانه) و محمدحسن جعفری (پژوهشگر رسانه) برگزار می‌شود که در پی تجربه‌کاوی فعالیت در فضای خبرگزاری نیز هست.

 این سلسله‌نشست‌ها با حضور اساتید و صاحبنظران حوزه ارتباطات و رسانه، مدیران و سردبیران خبرگزاری‌ها و خبرنگاران با هدف بررسی مسائل مختلف پیش روی خبرگزاری‌ها در ارائه نمایی از وضعیت موجود و راهکارهای رسیدن به وضعیت مطلوب برگزار می شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این نشست می‌توانند 15 اسفند از ساعت 10-12 در سالن شهدای رسانه دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها حضور به‌هم رسانند. همچنین امکان استفاده برخط از این نشست نیز از طریق پیوند زیر فراهم است:

 

https://www.aparat.com/1401Rasaneh/live

 

تعداد بازدید : ۴۳۷
(شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱) ۲۱:۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت