چهارشنبه / ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۳:۲۸
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۴۹۲
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود:

نشست «خبرگزاری‌های ایران در عرصه بین‌المللی»

نشست «خبرگزاری‌های ایران در عرصه بین‌المللی»
(چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱) ۱۳:۲۸

سلسله‌نشست‌های بررسی «مسائل خبرگزاری‌ها در ایران؛ گذشته، حال و آینده» به همت دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

این سلسله‌نشست‌ها با حضور اساتید و صاحبنظران حوزه ارتباطات و رسانه، مدیران، سردبیران خبرگزاری‌ها و خبرنگاران با هدف بررسی مسائل مختلف پیش روی خبرگزاری‌ها در ارائه نمایی از وضعیت موجود و راهکارهای رسیدن به وضعیت مطلوب برگزار می‌شود.

نشست دوم از این سلسله‌نشست‌ها با موضوع «خبرگزاری‌های ایران در عرصه بین‌المللی» و با حضور علیرضا عبداللهی‌نژاد، سهیلا خلجی و حسن عابدینی برگزار می‌شود.

موضوعاتی چون «اقتصاد و مدیریت خبرگزاری‌ها در ایران»، «آموزش خبرنگاری در ایران»، «بایسته‌های مدیریت استراتژیک درخبرگزاری‌ها»، «فعالیت خبرگزاری‌های تخصصی و عمومی در ایران»، «پاسداشت زبان فارسی در اخبار خبرگزاری‌ها»  و نظایر آن در این سلسله‌نشست‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد علمی می‌توانند 24 بهمن ماه از ساعت 13-15 در سالن شهدای رسانه دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها حضور به‌هم رسانند. همچنین امکان استفاده برخط از این نشست نیز از طریق پیوند زیر فراهم است:

https://www.aparat.com/1401Rasaneh/live

 

تعداد بازدید : ۲,۰۵۱
(چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱) ۱۳:۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر