دوشنبه / ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۳:۴۴
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۴۸۹
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود:

نشست «زبان فارسی در نگارش اخبار در خبرگزاری‌ها»

نشست «زبان فارسی در نگارش اخبار در خبرگزاری‌ها»
(دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱) ۱۳:۴۴

سلسله‌نشست‌های بررسی«مسائل خبرگزاری‌ها در ایران؛گذشته، حال و آینده» به همت دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

این سلسله‌نشست‌هابا حضور اساتید و صاحبنظران حوزه ارتباطات و رسانه، مدیران، سردبیران خبرگزاری‌هاو خبرنگاران با هدف بررسی مسائل مختلفِ پیش روی خبرگزاری‌ها در ارائه نمایی از وضعیت موجود و راهکارهای رسیدن به وضعیت مطلوب برگزار می‌شود.

موضوعاتی چون «اقتصاد و مدیریت خبرگزاری‌ها در ایران»، «آموزش خبرنگاری در ایران»، «بایسته‌های مدیریت استراتژیک درخبرگزاری‌ها»، «فعالیت خبرگزاری‌های تخصصی و عمومی در ایران»، «پاسداشت زبان فارسی در اخبار خبرگزاری‌ها»، «فعالیت خبرگزاری‌های ایران در عرصه بین‌الملل»  و نظایر آن در این سلسله‌نشست‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند.

نشست اول از این سلسله‌نشست‌ها با موضوع «اهمیت پاسداشت ادبیات فارسی در نگارش اخبار در خبرگزاری‌ها» توسط مهدی صالحی(دبیرانجمن ویرایش و درست‌نویسی) و حمید نورشمسی (دانشجوی دکترای ارتباطات) برگزار می‌شود و موضوعاتی چون  سیاستگذاری زبانی در رسانه و مرجعیت در خبرگزاری‌ها از نقطه‌نظر ادبیات فارسی مورد بحث و گفت‌و‌گو قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد علمی می‌توانند 18 بهمن ماه از ساعت 10در سالن شهدای رسانه دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها حضور به‌هم رسانند.  

تعداد بازدید : ۱,۵۵۷
(دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱) ۱۳:۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر