یکشنبه / ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۹:۵۳
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۴۸۸
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

«تبلیغات افراط‌گرایانه در رسانه‌های اجتماعی» به بوته نقد گذاشته می‌شود

«تبلیغات افراط‌گرایانه در رسانه‌های اجتماعی» به بوته نقد گذاشته می‌شود
(یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱) ۱۹:۵۳

نشست نقد و بررسی کتاب «تبلیغات افراط‌گرایانه در رسانه‌های اجتماعی؛ تهدیدی برای امنیت ملی» نوشته مایکل اربشلو و ترجمه محمدرضا کریمی قهرودی و ندا انعامی با همکاری دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و خانه کتاب و ادبیات ایران، نقد و بررسی می‌شود.
در این نشست که با حضور محمدرضا کریمی قهرودی یکی از مترجمان اثر و اکبر کریمی در مقام منتقد برگزار می‌شود، ابعاد مختلف تبلیغات گروه‌های افراط گرایانه و فرایندهایی که در جهت ترویج ایدئولوژی‌‌شان به کار می‌برند، از منظر استفاده از رسانه‌های اجتماعی، بررسی خواهد شد.
علاقه‌مندان به حضور در این نشست علمی -پژوهشی می‌توانند دوشنبه ۱۷ بهمن‌ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ به خانه کتاب و ادبیات ایران واقع در خیابان انقلاب، بین خیابان فلسطین و شهید برادران مظفر جنوبی، پلاک ۱۰۸۰، طبقه منفی یک، سرای کتاب مراجعه نمایند.
شایان ذکر است این کتاب در سال جاری و از سوی موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی منتشر شده و به بهای ۹۰ هزار تومان به بازار کتاب‌های رسانه گام نهاده است.

تهیه خبر: سعیده زادقناد

تعداد بازدید : ۵۸۴
(یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱) ۱۹:۵۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت