سه شنبه / ۴ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۱:۴۸
سرویس : آموزش
کد خبر : ۱۵۴۷۷
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس آموزش

نخستین کارگاه دوره آموزشی روزنامه نگاری مقدماتی با عنوان "روابط عمومی" در استان البرز، آغاز شد.

نخستین کارگاه دوره آموزشی روزنامه نگاری مقدماتی با عنوان "روابط عمومی" در استان البرز، آغاز شد.
(سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱) ۱۱:۴۸

 

 به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، نخستین کارگاه دوره آموزشی روزنامه نگاری مقدماتی با عنوان "روابط عمومی" با تدریس دکتر مصطفی آجرلو به مدت 12 ساعت از ساعت 15 الی 19 روز شنبه 1 بهمن 1401 در محل سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با حضور جمعی از اهالی رسانه و کارشناسان روابط عمومی آغاز گردید که این کارگاه در روزهای یکشنبه 2 بهمن و سه شنبه 4 بهمن 1401 نیز ادامه دارد.

 گفتنی است دوره آموزش روزنامه نگاری مقدماتی به مدت 60 ساعت از شنبه 1 بهمن 1401 با عناوین دروس "روابط عمومی" ؛ "شیوه نگارش در مطبوعات" ؛ "خبرنویسی" ؛ "تکنیک های مصاحبه" و "گزارش نویسی" توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با مشارکت دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها و خانه مطبوعات استان البرز برگزار می گردد و گواهی نامه شرکت در دوره ها توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از طی دوره و برگزاری آزمون نهایی صادر می شود.

جهت مشاهده عناوین دروس دوره آموزشی روزنامه نگاری مقدماتی و شرایط صدور گواهینامه دوره

کلیک کنید. اینجا


البرز-آموزش
البرز-آموزش

 

 

تعداد بازدید : ۲,۰۶۶
(سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱) ۱۱:۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر