دوشنبه / ۹ آبان ۱۴۰۱ / ۱۰:۳۹
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۴۳۵
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌کند:

نشست «خشم‌رسانه‌ای‌شده: رسانه‌ها و برساخت خشم در ایران، عراق و افغانستان»

نشست «خشم‌رسانه‌ای‌شده: رسانه‌ها و برساخت خشم در ایران، عراق و افغانستان»
(دوشنبه ۹ آبان ۱۴۰۱) ۱۰:۳۹

 

نشست «خشم‌رسانه‌ای‌شده: رسانه‌ها و برساخت خشم در ایران، عراق و افغانستان»با حضور حسن الربیعی (رئیس مرکز مطالعات تاج الحضاره)، امان‌الله فصیحی (استاد پیشین دانشگاه کابل) و امیدعلی مسعودی (استاد دانشگاه سوره)می‌شود.

در این نشست که به موضوع خشم‌ رسانه‌ای‌شده و چگونگی برساخت این احساس انسانی توسط رسانه‌ها پرداخته خواهد شد، تجربیات گوناگونی از سه کشور ایران، عراق و افغانستان در مواجهه با پدیده‌های اعتراضی و چگونگی بازنمایی آن‌ها در رسانه‌های رسمی و شبکه‌های اجتماعی ارائه خواهد شد.

خشم رسانه‌ای‌شده مفهومی‌ست که طی سال‌های اخیر به ادبیات رسانه اضافه شده و با تاکید بر مفهوم احساسات بر کنشی جمعی و سیاسی دلالت دارد. در این نوع کنش، رخدادی زمینه‌ساز شکل‌گیری اعتراضات می‌شود و در مقاطعی از زمان به شکل توده‌ای در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی راه می‌یابد و به‌صورت تحولی پیش می‌رود.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد علمی ـ رسانه‌ای می‌توانند سه‌شنبه 10 آبان‌ماه از ساعت 10-12 در محل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم (هرات)، پلاک 11 حضور به‌هم رسانند.

 

تعداد بازدید : ۹۲۳
(دوشنبه ۹ آبان ۱۴۰۱) ۱۰:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت