یکشنبه / ۸ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۱
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۳۳۳
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

درخواست معاونت مطبوعاتی از فعالان رسانه

درخواست معاونت مطبوعاتی از فعالان رسانه
(یکشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۰) ۱۱:۵۱

 

معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه ای از نخبگان، صاحب نظران و فعالان رسانه ای خواست تا نظرات و ایده های کاربردی خود را، ارائه کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها ازخبرگزاری فارس، در این اطلاعیه آمده است: معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موضوع تامین مالی رسانه‌ها را موضوعی پیچیده و در عین حال از دغدغه‌های مهم اهالی رسانه دانسته و برای اتخاذ تصمیمات و راه‌حل‌های بهینه در مدیریت منابع و توزیع عادلانه خدمات حمایتی، برگزاری سلسله جلسات هم‌اندیشی منظم و مداوم با مدیران رسانه‌های کشور را از ابتدای ماه جاری در دستور کار خود قرار داده است.

همچنین در این اطلاعیه از نخبگان، صاحب‌نظران و فعالان رسانه‌ای کشور خواسته شده است تا نظرات و ایده‌های کاربردی خود در این زمینه را به نشانی الکترونیکی و یا به matbooatdakheli@e-rasaneh.ir نشانی تهران، خیابان قائم‌مقام فراهانی، خیابان هشتم، شماره ۱۷، اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی ارسال کنند.

الهه اردلانی

خبرگزاری فارس

تعداد بازدید : ۱,۴۹۱
(یکشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۰) ۱۱:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت