یکشنبه / ۸ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۱
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۳۳۳
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

درخواست معاونت مطبوعاتی از فعالان رسانه

درخواست معاونت مطبوعاتی از فعالان رسانه
(یکشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۰) ۱۱:۵۱

 

معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه ای از نخبگان، صاحب نظران و فعالان رسانه ای خواست تا نظرات و ایده های کاربردی خود را، ارائه کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها ازخبرگزاری فارس، در این اطلاعیه آمده است: معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موضوع تامین مالی رسانه‌ها را موضوعی پیچیده و در عین حال از دغدغه‌های مهم اهالی رسانه دانسته و برای اتخاذ تصمیمات و راه‌حل‌های بهینه در مدیریت منابع و توزیع عادلانه خدمات حمایتی، برگزاری سلسله جلسات هم‌اندیشی منظم و مداوم با مدیران رسانه‌های کشور را از ابتدای ماه جاری در دستور کار خود قرار داده است.

همچنین در این اطلاعیه از نخبگان، صاحب‌نظران و فعالان رسانه‌ای کشور خواسته شده است تا نظرات و ایده‌های کاربردی خود در این زمینه را به نشانی الکترونیکی و یا به matbooatdakheli@e-rasaneh.ir نشانی تهران، خیابان قائم‌مقام فراهانی، خیابان هشتم، شماره ۱۷، اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی ارسال کنند.

الهه اردلانی

خبرگزاری فارس

تعداد بازدید : ۲,۰۷۷
(یکشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۰) ۱۱:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت