چهارشنبه / ۸ دی ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۱
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۲۸۶
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها برگزار می کند

تاثیر اخبار جعلی بر اعتبار رسانه‌ها

تاثیر اخبار جعلی بر اعتبار رسانه‌ها
(چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰) ۰۹:۲۱

 

دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها با همکاری سامانه سواد رسانه‌ایِ «زی‌نو»، نشست تخصصی «تاثیر اخبار جعلی بر اعتبار رسانه‌ها» را از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ دقیقه روز دوشنبه ۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۰ به‌صورت آنلاین برگزار می‌کند.

به‌گزارش روابط‌عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها،در این نشست ، دکتر محمدرضا نوروزپور؛ کارشناس و مدرس روزنامه نگاری ، دکتر مریم سلیمی، روزنامه‌نگار و پژوهشگر ارتباطات ودکتر گیتا علی آبادی ؛مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها به آسیب‌شناسی اخبار جعلی و اعتبار رسانه‌ها خواهند پرداخت.

ماهیت اخبار جعلی و تبیین آسیب‌های آن به اعتبار رسانه‌های مرجع، نقش رسانه‌ها در خنثی‌سازی و کاهش آثار منفیِ اخبار جعلی واستراتژی‌های رسانه‌ای برای مرجع‌سازی و مقابله با تحریف اخبار ازجمله موضوعاتی است که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

دانشجویان و عموم علاقه‌مندان در روز دوشنبه ۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ دقیقه صبح می‌توانند از طریق لینک زیر در جریان این نشست تخصصی قرار گیرند.

https://www.skyroom.online/ch/rasaneh.org/neshast

تعداد بازدید : ۲,۲۵۲
(چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰) ۰۹:۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر