دوشنبه / ۸ آذر ۱۴۰۰ / ۰۹:۱۴
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۲۵۹
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

روابط ایران و روسیه در نمایشگاه عکس ایرنا و اسپوتنیک

روابط ایران و روسیه در نمایشگاه عکس ایرنا و اسپوتنیک
(دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۱۴

 

نمایشگاه عکس مشترک خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) و خبرگزاری اسپوتنیک(روسیا سگودنیا) روسیه فردا دوشنبه هشت آذر با محورهای روابط ایران و روسیه و گردشگری افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و به نقل از  خبرگزاری  ایرنا از مسکو، بر اساس توافق به عمل آمده بین خبرگزاری های رسمی دو کشور این نمایشگاه از ۲۹ نوامبر ( ۸ آذر) تا ۱۲ دسامبر (۲۱ آذر) با دو محور «روابط ایران و روسیه» و «گردشگری در ایران و روسیه» به صورت آنلاین برگزار می شود.

این نمایشگاه عکس مجازی برای علاقه مندان از طریق آدرس RU.IRNA.IR قابل دسترسی است.

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و خبرگزاری  «اسپوتنیک» (روسیا سگودنیا) خرداد ۹۶ قرارداد همکاری رسانه ای امضا کردند.

هر دو خبرگزاری روسیه و ایران در چارچوب همکاری ها، برای جامه عمل پوشاندن به پروژه های مربوط به گسترش فضای خبری، ترویج و آگاه سازی هدفمند در رسانه های ارتباط جمعی با موضوعات مختلف، تقویت مناسبات رسانه ای، درک متقابل و نزدیک سازی مردم دو کشور تلاش می کنند.

هر دو خبرگزاری همچنین از سال گذشته سلسله نشست های مشترکی را برای تبادل نظر خبرنگاران و کارشناسان خود در موضوعات مختلف دو جانبه؛ منطقه ای و بین المللی آغاز کرده اند که این نشست ها در سال جاری هم ادامه داشته است.

گردآوری خبر:الهه اردلانی

تعداد بازدید : ۲,۱۱۲
(دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر