شنبه / ۶ آذر ۱۴۰۰ / ۱۳:۴۳
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۲۵۲
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

امضاء تفاهم نامه همکاری میان باشگاه سواد رسانه ای یونسکو و شورای شهر تهران

امضاء تفاهم نامه همکاری میان باشگاه سواد رسانه ای یونسکو و شورای شهر تهران
(شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰) ۱۳:۴۳

 

باشگاه سواد رسانه‌ای یونسکو و شورای شهر تهران با هدف ارتقای سواد رسانه‌ای شهروندان توافقنامه امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و به نقل از  خبرگزاری مهر و روابط عمومی باشگاه مدیریت رسانه و توسعه سواد رسانه‌ای یونسکو ایران، در راستای توسعه فعالیت‌های آموزشی با هدف توانمندسازی و ارتقای انواع سواد به ویژه سواد رسانه‌ای برای شهروندان، این باشگاه و شورای اسلامی شهر تهران توافق نامه همکاری مشترک امضا کردند.

این تفاهم نامه همکاری مشترک میان حجت الاسلام و المسلمین علی نوریجانی رئیس کل باشگاه و محمودرضا کبیری یگانه معاون ارتباطات و امور بین‌الملل شورای شهر تهران امضا شد که بر اساس آن، توسعه فعالیت‌های نوآورانه و آموزشی، حمایت متقابل از گروه‌های نوآوری و شرکت نوپا و کمک به تولید محتوای اثرگذار در راستای تقویت مهارت‌های شهروندان برای زیست در دنیای رسانه‌ای مورد توافق قرار گرفت.

تفاهم‌نامه مذکور با عنایت به رسالت طرفین جهت ترویج و توان‌افزایی نیروی انسانی و همچنین رفع نیازهای علمی، آموزشی و نوآوری کشور از طریق گسترش ارتباط، همکاری، همفکری، شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها، نوآوری و آموزش مفهوم علمی سواد و بهره‌گیری از ظرفیت‌های طرفین و در راستای تقویت اکوسیستم رسانه و نوآوری‌های نظام شهری کشور منعقد شده و بر اساس آن تا پایان سال بر اساس تقویم آموزشی، برگزاری دوره‌های مدرسه زمستانی حول محورهای این تفاهم نامه اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

گردآوری خبر: الهه اردلانی

تعداد بازدید : ۲,۳۱۳
(شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰) ۱۳:۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر