چهارشنبه / ۱۴ مهر ۱۴۰۰ / ۰۸:۱۷
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۲۰۵
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
در تورنتو کانادا برگزار می​شود:

ششمین کنفرانس بین‌المللی ارتباطات و مطالعات رسانه‌ای

ششمین کنفرانس بین‌المللی ارتباطات و مطالعات رسانه‌ای
(چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰) ۰۸:۱۷
 ششمین کنفرانس بین‌المللی ارتباطات و مطالعات رسانه‌ای در تورنتو، کانادا از تاریخ  7 تا 8 اکتبر 2021 به مدت دو روز برگزار خواهد شد.

در بخشی از این فراخوان آمده است که: با توجه به محدودیت های کنونی برای ورود به کانادا -و عدم قطعیت در تاریخ پایان این محدودیتها- ما تصمیم گرفتهایم که تنها قسمت آنلاین کنفرانس 2021 را ادامه دهیم. با این وجود بسیار خوشحالیم که اعلام کنیم کنفرانس آنلاین در یک پلتفرم گروهی از تکنولوژیهایی نوین در کنار اپلیکیشنها، فرایندها و تکنولوژی های دیگر کار  میکند. ما در حال حرکت و تلاش هستیم تا تجربه کنفرانس را وارد عصر دیجیتال کنیم. به همه ارائه دهندگان صفحات ارائه کننده داده می شود:  نمایش خلاصه چکیده، ارتباط موضوعی با داوطلبان و همکاران، قابلیت افزودن رسانه های دیجیتال دیگر: ویدئو، صدا و سایر فایلها. شما همچنین میتوانید بصورت آنلاین بعنوان تماشاگرشرکت کنید. در آخر متذکر می شویم، ما فضاهای اجتماعی نوآورانه آنلاینی را برای ایجاد برخوردهای ناگهانی خطرناک (مثلاً هکرها) جهت رشد شخصی و حرفهای شما در این زمینه ارائه میدهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

تهیه و ترجمه: الهه اردلانی

تعداد بازدید : ۲,۰۹۱
(چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰) ۰۸:۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر