یکشنبه / ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۲:۳۱
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۱۷۲
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

دبیر کمیته پیشکسوتان خانه مطبوعات و رسانه‌های ایران انتخاب شد

دبیر کمیته پیشکسوتان خانه مطبوعات و رسانه‌های ایران انتخاب شد
(یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۳۱

 

حسن ایزدی، رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات لرستان به‌عنوان دبیر کمیته پیشکسوتان خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور انتخاب و معرفی شد.

با تصمیم خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور و در جهت هم‌افزایی و بهره‌گیری از توان و تجارب ارزنده اعضای هیات مدیره خانه‌های مطبوعات استان‌ها، حسن ایزدی دبیری کمیته پیشکسوتان این تشکل صنفی را عهده‌دار شد.

همچنین با نظر مساعد خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور، سه عضو دیگر از اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات لرستان به عضویت کمیته‌های حقوقی، بانوان و آموزش و پژوهش در آمدند.

بدین ترتیب محمدناصر بهاری به‌عنوان عضو کمیته حقوقی، صغری سپهوند به‌عنوان عضو کمیته بانوان و اکبر بابایی به‌عنوان عضو کمیته آموزش و پژوهش خانه مطبوعات ایران انتخاب و معرفی شدند.

همچنین محدثه باباعلی مقدم عضو هیئت‌مدیره خانه مطبوعات لرستان به‌عنوان رئیس کمیته پیگیری‌های ویژه خانه مطبوعات کشور معرفی شد.

خانه مطبوعات کشور در دوره جدید با رویکرد مشارکت خانه‌های مطبوعات استان‌ها در تصمیم‌گیری‌های کلان خود اقدام به تشکیل کمیته‌های مختلف کرده که در این بین کمیته پیگیری‌های ویژه یکی از مهمترین کمیته‌های این خانه بوده تصدی آن به محدثه مقدم که عضو کنونی حیات مدیره خانه مطبوعات لرستان است، سپرده شد.

به نقل از : ایسنا

گردآوری خبر :الهه اردلانی

تعداد بازدید : ۲,۴۷۷
(یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر