شنبه / ۱۶ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۶
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۱۳۶
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌کند:

نشست تخصصی مدیریت رسانه‌های ورزشی

نشست تخصصی مدیریت رسانه‌های ورزشی
(شنبه ۱۶ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۱:۰۶

 

هم‌اندیشی تخصصی" مدیریت رسانه‌های ورزشی" روز دوشنبه 18مرداد ماه از ساعت 10 الی 11:30 در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می‌شود..

سازمان‌های رسانه‌ای با توجه به ویژگی‌های خاص خود مستلزم مدیریتی متفاوت‌اند.ازاینرو مدیریت رسانه به‌عنوان حوزه مطالعه و تحقیق جدید پا به عرصه گذاشته است. هدف از برگزاری این نشست، شناسایی و ارائه وضعیت مطلوب «نظام مدیریت رسانه‌های ورزشی کشور» است تا با طرح دیدگاه‌ها و رویکردهای مختلف نسبت به مقوله مدیریت رسانه به بررسی چیستی موضوع پرداخته و ابعاد آن را روشن شود .ضرورت این امر ازآنجا ناشی می‌شود که علی‌رغم گذشت چندین سال از شکل‌گیری و راه‌اندازی مدیریت رسانه به‌عنوان یک‌رشته علمی و دانشگاهی هنوز تعریف روشن و مشخصی از آن وجود ندارد.البته نباید از این نکته غافل شد که روند تخصصی شدن در تمامی علوم،ازجمله مدیریت نیز در این میان بی‌تاثیر نبوده است.امروزه با رشد و توسعه سازمان‌های رسانه‌ای و محیط رقابتی کنونی داشتن مهارت‌های ارتباطی و مدیریتی مدیران رسانه‌ها به نوعی از ملزومات اصلی انتصاب آنان است مدیران رسانه‌های ورزشی از این امر مستثنی نیستند و عملکرد صحیح آنان در پیشبرد اهداف ورزشی کشور در گرو داشتن مهارت‌های مدیریتی از جمله خلاقیت و نوآوری برای مدیریت اثر بخش و کارا است. در این نشست که با حضور متخصصان و پژوهشگران این حوزه برگزار می‌شود. محورهای زیر مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد:

- مدیریت راهبردی رسانه‌های ورزشی

- شناسایی شاخص‌های موثر بر مدیریت اثر گذار

- بررسی عوامل موثر بر مدیریت مطلوب رسانه‌های ورزشی

سخنرانان:

- جناب آقای پژمان راهبر، سردبیر سایت ورزش سه

- جناب آقای سیامک رحمانی، مدیر عامل پایگاه خبری برترین‌ها

- سرکار خانم سارا جعفری،کارشناس واحد پژوهش دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها

تعداد بازدید : ۱,۶۴۷
(شنبه ۱۶ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۱:۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت