دوشنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۱:۳۷
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۰۰۴
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

راهبرد مشارکت مردم با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

راهبرد مشارکت مردم با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
(دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۱:۳۷

 

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کلیه دستورالعمل های صدور مجوز و ارائه خدمات به شهروندان را پیش از ابلاغ به مدت 2 هفته از طریق پورتال وزارت یا پنجره واحد ارائه خدمات خود در معرض نقد عموم قرار می دهد و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می نماید.

وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی در رابطه با تهیه و تدوین لوایح قانونی که نیازمند تصویب نمایندگان مجلس یا مراجع ذیصلاح می باشد، پیش از ارسال به مدت یک ماه از طریق پورتال وزارت در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس  ارسال آن اقدام می نماید.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کلیه خدمات خود را طریق میز خدمت الکترونیک در معرض عموم قرار داده و پس از دریافت پیشنهادات و نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به بهبود ارائه خدمات اقدام می نماید.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور افزایش مشارکت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و کارشناسان کشور در فرایند تصمیم سازی و سیاست گذاری و بهره گیری از تمامی ظرفیتها و ایده های نوآورانه و خلاقانه در حوزه های فرهنگ و هنر و رسانه نسبت به ایجاد پنجره واحد ارائه خدمات وفا متصل به میز خدمت الکترونیکی شبکه تعاملی با ایشان ایجاد نموده است و از طریق پورتال دستگاه http://farhang.gov.ir/ در اختیار عموم قرار داده است.

 

تعداد بازدید : ۱,۵۵۱
(دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۱:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت