دوشنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۱:۳۷
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۰۰۴
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

راهبرد مشارکت مردم با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

راهبرد مشارکت مردم با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
(دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۱:۳۷

 

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کلیه دستورالعمل های صدور مجوز و ارائه خدمات به شهروندان را پیش از ابلاغ به مدت 2 هفته از طریق پورتال وزارت یا پنجره واحد ارائه خدمات خود در معرض نقد عموم قرار می دهد و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می نماید.

وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی در رابطه با تهیه و تدوین لوایح قانونی که نیازمند تصویب نمایندگان مجلس یا مراجع ذیصلاح می باشد، پیش از ارسال به مدت یک ماه از طریق پورتال وزارت در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس  ارسال آن اقدام می نماید.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کلیه خدمات خود را طریق میز خدمت الکترونیک در معرض عموم قرار داده و پس از دریافت پیشنهادات و نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به بهبود ارائه خدمات اقدام می نماید.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور افزایش مشارکت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و کارشناسان کشور در فرایند تصمیم سازی و سیاست گذاری و بهره گیری از تمامی ظرفیتها و ایده های نوآورانه و خلاقانه در حوزه های فرهنگ و هنر و رسانه نسبت به ایجاد پنجره واحد ارائه خدمات وفا متصل به میز خدمت الکترونیکی شبکه تعاملی با ایشان ایجاد نموده است و از طریق پورتال دستگاه http://farhang.gov.ir/ در اختیار عموم قرار داده است.

 

تعداد بازدید : ۸۲۹
(دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۱:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت