سه شنبه / ۲۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۲
سرویس : سامانه انتشار اطلاعات
کد خبر : ۱۴۸۵۷
گزارشگر : ۲۴۵۵۷
سرویس سامانه انتشار اطلاعات

گزارش عملکرد موزه سینما در 6 ماهه اول سال99 اعلام شد

در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات عملکرد مالی موزه سینما از موسسات تابعه سازمان سینمایی در 6 ماهه اول سال99 منتشر شد.

گزارش عملکرد موزه سینما در 6 ماهه اول سال99 اعلام شد
(سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۰:۴۲

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، اطلاعات گزارش عملکرد موزه سینما بر اساس کمک به گسترش فعالیت های فرهنگی و ارتقاء کیفیت خدمات موزه ای ،کمک به تکمیل پروژه تاریخ شفاهی سینمای ایران و تکمیل آرشیو موزه ،کمک به برگزاری بزرگداشت و معرفی پیشکسوتان سینمای ایران،کمک به تبادل آثار و مدارک سینمایی با سایر موزه ها و حضور در مجامع داخلی و بین المللی،کمک به اجرای نشست های فرهنگی سینما،مرور و نقد آثار تاریخ سینمای ایران با همکاری فیلمخانه ملی ایران،هزینه ثابت نیروی انسانی( حقوق و مزایای قانونی و بیمه) و نگهداری مجموعه ساختمان و تاسیسات موزه و سینما تنظیم شده است.

گزارش عملکرد موزه سینما در 6 ماهه اول سال
99

تعداد بازدید : ۲,۴۸۶
(سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۰:۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر