سه شنبه / ۲۸ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۵
سرویس : آخرین اخبار
کد خبر : ۱۴۶۶۶
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس آخرین اخبار

جزییات نخستین جشنواره «رسانه و عدالت» در آذربایجان غربی اعلام شد

جزییات نخستین جشنواره «رسانه و عدالت» در آذربایجان غربی اعلام شد
(سه شنبه ۲۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۲۵

 

 

برگرفته از :شارا

علاقه مندان می توانند بدون محدودیت در تعداد، آثار خود در محورهای مختلف یادداشت، خبر، گزارش، اینفوگرافی، و موشن‌گرافی، فیلم کوتاه، عکس و کاریکتاتور شرکت کنند.

  شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| سرپرست روابط‌عمومی و دبیر جشنواره رسانه و عدالت از برگزاری نخستین جشنواره «رسانه و عدالت» به همت دادگستری آذربایجان‌غربی و با مشارکت کانون وکلا، کانون کارشناسان، مرکر وکلا، مرکز کارشناسان رسمی و خانه مطبوعات استان خبر داد.

  اکبر تایوغ بیان کرد: این جشنواره در 7 موضوع، عدالت، صلح و سازش، احقاق حق شامل؛ (موضوعاتی مانند رفع تصرف از اراضی ملی، بازگشت حقوق بیت‌المال به محل خود، مبارزه با فساد)، رونق و جهش تولید، حبس‌زدایی (مانند استفاده از مجازات جایگزین حبس، کاهش زندان، مرخصی زندانیان با استفاده از پایبند الکترونیکی)، کرونا و عدالت و بخش آزاد موضوعات مورد اشاره در جشنواره هستند.

  دبیر جشنواره رسانه و عدالت هدف از برگزاری این جشنواره را افزایش ارتباط دستگاه قضایی استان با رسانه‌ها و ارزش‌گذاری و نمایاندن خدمات و تلاش‌های مخلصانه و دلسوزانه اصحاب رسانه در استان دانست و گفت: این گام مهم باب فتحی برای همکاری شایسته و بایسته دستگاه قضایی استان با رسانه‌هاست.

  او ادامه داد: علاقه مندان می توانند بدون محدودیت در تعداد، آثار خود در محورهای مختلف یادداشت، خبر، گزارش، اینفوگرافی، و موشن‌گرافی، فیلم کوتاه، عکس و کاریکتاتور شرکت کنند.

 دبیر جشنواره رسانه و عدالت گفت: آثاری در این جشنواره مورد پذیرش است که از (یکم تیر) ۹۸ تا (20 شهریور) ۹۹ تولید و منتشر شده باشند و آثار ارسالی حتما باید دارای مشخصات خود نویسنده و رسانه مورد نظر را داشته باشد.

  تایوغ با اشاره به آخرین مهلت ارسال آثار گفت: 2 شهریور ماه آخرین مهلت ارسال آثار است و علاقه مندان می توانند آثار خود را به روابط عمومی دادگستری‌کل آذربایجان‌غربی به آدرس میدان انقلاب، ساختمان دادگستری تحویل دهند و یا به نشانی الکترونیکی Rvabtomwmy20@Gmail.com و یا به شماره واتساپ ۰۹۱۴۳۴۳۵۶۴۵ ارسال کنند.

گردآوری خبر:اردلانی

 

 او به هاناخبر گفت: به سه نفر از برگزیدگان در هر بخش لوح تقدیر، و جوایز نقدی به ترتیب نفرات اول تا سوم، یک میلیون، ۷۰۰ هزار و ۵۰۰ هزار تومان اهدا خواهد شد و رسانه‌های برتر نیز ۵۰۰ هزار تومان جایزه تقدیم می شود.

تعداد بازدید : ۱,۱۹۸
(سه شنبه ۲۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت