سه شنبه / ۲۸ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۳
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۴۶۶۵
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

بزرگداشت خبرنگاران قربانی گروه های تروریستی

بزرگداشت خبرنگاران قربانی گروه های تروریستی
(سه شنبه ۲۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۲۳

 

وبینار تقدیر از خانواده خبرنگاران قربانی گروه های تروریستی با حضور مجازی خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه، سیاست و حقوق بشر از سراسر دنیا چهارشنبه (۲۹ مردادماه) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها از خبرگزاری  ایسنا، این وبینار به منظور بزرگداشت خبرنگاران قربانی گروه های تروریستی در منطقه غرب آسیا از ساعت ۱۸ تا ۲۰ روز چهارشنبه (۲۹ مردادماه) به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

محمدجواد ظریف (وزیر امور خارجه ایران)، طاهر زهیر (سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان)، عماد عبدالله الساره (وزیر ارتباطات سوریه)، ضیف الله الشامی (وزیر ارتباطات یمن)، عباس مرتضی (وزیر فرخنگ لبنان)، حسن نظام (وزیر فرهنگ عراق)، سیدعباس صالحی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران)، محمد خدادی (معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران)، میثم امرودی (رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران) و زهره خواجوی (رئیس انجمن بین المللی گردشگران صلح) در این وبینار سخنرانی می کنند. 

برای حضور در برنامه می توانید به واتس آپ دبیرخانه به شماره تماس ۰۹۱۹۱۳۷۳۳۹۴ پیام دهید.

این مراسم به صورت آنلاین از صفحه peacereporters@  در اینستاگرام پخش می‌شود.

گردآوری خبر:الهه اردلانی

تعداد بازدید : ۲,۱۷۷
(سه شنبه ۲۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر