چهارشنبه / ۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۷:۳۱
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۴۶۶۲
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها برگزار کرد

نشست تخصصی کرونا عضو جدایی ناپذیر جهان آینده

نشست تخصصی کرونا عضو جدایی ناپذیر جهان آینده
(چهارشنبه ۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۷:۳۱
کرونا عضو جدایی‌ناپذیر جهان آینده عنوان نشست تخصصی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌هاست که 20 مرداد  به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد. در این نشست که با حضور دکتر گیتا علی آبادی مدیر کل دفتر ومحمدرضا فرهادی مدیر گروه اندیشکده علم داده از پژوهشگاه توسعه فناوری‌های پیشرفته دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و  خانم سفیدبری انجام شد مهمانان به ارائه پژوهشی که در فصل بهار با موضوع پساکرونا  انجام شده بود پرداختند.
این پژوهش از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول مختص نشست تخصصی دفتر است که با تلاش خانم سفیدبری انجام شده و شامل سه آیتم است نخست رفتار رسانه‌های چین در مواجهه با کرونا مخصوصا در دو ماهه اول شیوع  دوم دیدگاه مردم آمریکا نسبت به پوشش اخبار کووید 19 در رسانه‌های کشورشان بر مبنای نظرسنجی‌های معتبر انجام  شده توسط توسط خود آمریکایی‌ها و سوم گسترش دیدگاه ضدچینی در برخی رسانه‌های غربی در رابطه با کووید 19
 بخش  دوم این نشست به کار پژوهشی فصل بهار که شامل تحلیل روندهای پساکرونا در فضای رسانه سایبر با بهره‌ بردن از داده‌های رسانه است. پرداخته شدو ارائه دهنده آن که تحلیل روندهای پساکرونا بود برعهده آقای فرهادی بوده است که شامل تحلیل روند و ارائه تعریف پساکرونا و شرایط عدم قطعیت و فضای رسانه سایبری می‌شود. 
لازم به ذکر است این کار پژوهشی حاصل تلاش بی‌وقفه یک تیم فعال به صورت بین رشته‌ای و فرارشته‌ای است که به ترتیب سرکارخانم سفیدبری با مدرک کارشناس نرم فزار و ارشد MBA و سر کار خانم حسینی کارشناس ارشد رسانه و سرکارخانم طبسی دانشجو و سرکار خانم رادنژاد کارشناس ارشد آینده‌پژوهی و آقای دکتر کرمی با مدرک دکترای آمار نقش مهمی در تکمیل پروژه داشتند.                                 گزارش تکمیلی این نشست بزودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.                        تهیه کننده خبر:احترام السادات قدیمی وحید
 
تعداد بازدید : ۱,۸۶۲
(چهارشنبه ۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۷:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر