چهارشنبه / ۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۱
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۴۶۵۶
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
همزمان با روز خبرنگار برگزار می​شود

وبینار رسانه و مسئولیت اجتماعی با نگاهی بر بحران کرونا

وبینار رسانه و مسئولیت اجتماعی با نگاهی بر بحران کرونا
(چهارشنبه ۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۱۱

وبینار رسانه و مسئولیت اجتماعی ونشست مجازی با خبرنگاران با نگاهی بر بحران کرونا چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۲:۳۰ برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومیدفتر مطالعات و برنامهریزی رسانهها به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، همزمان با روز خبرنگار وبه پاس قدردانی از تلاش های بی شائبه اصحاب رسانه در پوشش خبری و انعکاس رویدادها،وبینار رسانه و مسئولیت اجتماعی با نگاهی بر بحران کرونا با حضور دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و دکتر محمد خدادی معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

 وبینار تخصصی رسانه و مسئولیت اجتماعی با نگاهی بر بحران کرونا از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتیwww.sbmu.ac.ir ،صفحه اینستاگرام دانشگاه sbmuniversity  و آپارات دانشگاهsbumsuniversity  قابل دسترسی است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با شماره ۲۲۴۳۹۹۰۴ و شماره واتساپ ۰۹۱۲۲۸۶۲۹۲۷ تماس حاصل کنید.

تعداد بازدید : ۲,۱۵۰
(چهارشنبه ۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر