دوشنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۵۹
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۴۶۳۱
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

سایت پالایش اخبار و اطلاعات درباره کرونا راه‌اندازی شد

سایت پالایش اخبار و اطلاعات درباره کرونا راه‌اندازی شد
(دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۵۹

 

به همت موزه ملی علوم و فناوری ایران و به منظور اطلاع‌رسانی دقیق در زمینه بیماری کرونا، سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) راه‌اندازی شد.

به گزارش ایسنا، با توجه به شیوع بیماری کرونا و حجم گسترده پیام‌ها و شایعاتی که مردم با آنها مواجه هستند، موزه ملی علوم و فناوری ایران به منظور اطلاع‌رسانی دقیق در زمینه بیماری کرونا،‌ ارائه مطالب علمی معتبر،‌ پالایش اطلاعات موثق از شایعه‌ها، ‌تولید پادکست‌های آموزشی با مشارکت کارشناسان در حوزه‌های مختلف و بازنشر اخبار معتبر به زبان ساده با همراهی گروهی از پزشکان و پرستاران و کارشناسان حوزه بهداشت و درمان و همکاری شماری از چهره های برجسته علوم ارتباطات و رسانه، روان‌شناسی،‌ جامعه‌شناسی، تربیت بدنی و علوم تغذیه در ایران اقدام به راه‌اندازی سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) کرده است.

این سایت به آدرس http://palanews.ir پالایش اخبار و اطلاعات در موضوع ویروس کرونا را انجام داده و به مخاطبان ارائه می‌دهد. در این سایت مخاطبان می‌توانند آخرین اخبار موثق در مورد کرونا را که در سایت‌های معتبر منتشر شده، به صورت تجمیع شده مشاهده کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه تربیت مدرس، همچنین سایت http://palanews.inmost.ir با هدف پاسخگویی به دغدغه و سوالات مردم در خصوص ویروس کرونا در ۵ بخش شامل کرونا از زبان متخصصان، تجربه مبتلایان، کرونا به زبان ساده، کرونا و موزه‌ها و همزیستی با کرونا زیر نظر موزه ملی علوم و فناوری با ریاست دکتر سیف‌الله جلیلی فعالیت می‌کند.

گردآوری خبر:اردلانی

 

به نقل از :ایسنا

تعداد بازدید : ۲,۱۵۴
(دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر