یکشنبه / ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۵
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۴۵۸۹
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
دبیر کمیته رسانه سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای خبر داد

ارسال ۱۶۰ مقاله به همایش/استقبال از محور کرونا و سواد رسانه‌ای

ارسال ۱۶۰ مقاله به همایش/استقبال از محور کرونا و سواد رسانه‌ای
(یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۱۵

دبیر کمیته رسانه و تبلیغات سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و تبلیغاتی از ارسال ۱۶۰ چکیده مقاله به این رویداد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و به نقل از خبرگزاری مهر، معصومه نصیری با بیان اینکه سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی آبان‌ماه، سال جاری برگزار خواهد شد، اظهار کرد: از میان ۱۶۰ چکیده مقاله ارسال شده برای همایش، ۱۱۸ مورد پذیرش شورای علمی قرار گرفته است.

وی افزود: پژوهشگرانی که چکیده آنها مورد پذیرش قرار گرفته می‌توانند تا پایان مرداد ماه و از طریق سایت این همایش اصل مقالات خود را ارسال کنند.

نصیری با بیان اینکه محورهای همایش با مرکزیت بحث «حکمرانی» اعلام و اطلاع رسانی شد، تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، محور «کرونا و سواد رسانه‌ای» نیز به صورت ویژه در بین محورها قرار گرفت که با استقبال پژوهشگران نیز مواجه شد. مسأله‌ای که اساساً مدل‌های حکمرانی را نیز تحت تأثیر خود قرار داده و تحولاتی را رقم زده است.

دبیر کمیته رسانه و تبلیغات سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی اعلام کرد: همایش در صورت فراهم بودن شرایط و کاهش خطرات متأثر از کرونا به صورت حضوری و در غیر این صورت در قالب‌های مجازی که متعاقباً اعلام خواهد شد، برگزار می‌شود.

نصیری یادآور شد: این همایش از درجه علمی ISC برخوردار است و ذیل شش حوزه موضوعی «نسبت حکمرانی نوین و سواد رسانه‌ای»، «بومی‌سازی ادبیات نظری سواد رسانه‌ای»، «مردمی‌سازی سواد رسانه‌ای»، «سواد رسانه‌ای و فعالیت رسانه‌ها»، «کارگزاران و سواد رسانه‌ای» و «کاربردسازی سواد اطلاعاتی» توسط دانشگاه امام صادق (ع) و مشارکت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

گرد آوری خبر :الهه اردلانی

تعداد بازدید : ۱,۱۶۶
(یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت