یکشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۱
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۴۴۳۴
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی برگزار می‌شود

نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی برگزار می‌شود
(یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۰۱

 

نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی مدل بومی برنامه اروپایی مهارت سنجی شغلی ESCO در ایران با شعار «در افق جهانی روی پای خود بایستیم» چهاردهم اسفند ماه سال‌جاری در تهران برگزار می شود.

دبیرکل نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی در ایران با اعلام این خبر به خبرگزاری ایسنا گفت: به منظور اعتلای جایگاه روابط عمومی و فراهم آوردن زمینه‌های هوشمندسازی برای ایجاد روابط عمومی راهبردی از یک سو و تقویت نظام و باورهای شایسته‌سالاری در روابط عمومی‌های کشور و آشنایی هرچه بیشتر فعالان این حوزه با استانداردهای بین‌المللی از دیگر سوی نخستین همایش ملی استانداردهای جهانی روابط عمومی در ایران برگزار می‌شود.

حمید شکری‌خانقاه با تاکید بر اینکه ما باید زبان مشترک با جهان را پیدا و هوشمندانه روابط عمومی حرفه‌ای را با استانداردهای جهانی در ایران پیاده کنیم، اظهار کرد: این همایش با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه‌های دولتی و خصوصی و کارشناسان، دانشجویان و اساتید، صاحب‌نظران و اندیشمندان و فعالان حوزه روابط عمومی، اعضای انجمن‌های تخصصی روابط عمومی کشور و مدیران روابط عمومی رسانه‌ها چهاردهم اسفند ماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار می‌شود.

مدیر دپارتمان روابط عمومی و مدیریت برند برنامه مهارت‌سنجی اروپایی ESCO در ایران بیان کرد: پنل تخصصی و سخنرانی‌های علمی با رویکرد استانداردهای جهانی در حوزه روابط عمومی و ارتباطات، بررسی راهکارهای بومی‌سازی برنامه استاندارد حرفه‌ای اروپا ESCO در جامعه روابط عمومی ایران، معرفی برنامه مهارت‌سنجی اروپایی ESCO، اهدای نشان و گواهینامه مهارت شغلی ESCO ویژه «مدیران روابط عمومی» از سوی دانشگاه MGUNIVERCITY  پاریس به اولین‌های ESCO در ایران، رونمایی از حوزه‌های جدید ESCO در برنامه ۲۰۲۰ و اهدای گواهی آموزشی به کلیه مدعو از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در این همایش خواهد بود.

علاقمندان جهت ثبت نام در نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی می‌توانند با مراجعه به وب سایت این همایش به آدرس www.neshanavar.com ثبت نام خود را انجام و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۲۸۴۱۹۶۰ تماس حاصل کنند.

حضور در نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی «رایگان» و به شرکت کنندگان گواهینامه آموزشی اعطا می شود.

 برگرفته از : ایسنا

گرد آوری خبر:اردلانی

تعداد بازدید : ۲,۶۳۱
(یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر