دوشنبه / ۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۴
سرویس : سامانه انتشار اطلاعات
کد خبر : ۱۴۳۱۲
گزارشگر : ۲۴۵۵۷
سرویس سامانه انتشار اطلاعات

آگهی مزایده عمومی یک مرحله ­ای سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتشر شد

آگهی مزایده عمومی یک مرحله ­ای سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتشر شد.

آگهی مزایده عمومی یک مرحله ­ای سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتشر شد
(دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸) ۱۲:۵۴

آگهی مزایده عمومی یک مرحله ­ای

   مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در نظر دارد مزایده واگذاری و اجرای تبلیغات و غرفه­ های موادغذایی در سی و سومین نمایشگاه بین­ المللی  کتاب تهران را به پیمانکاران واجد شرایط و دارای صلاحیت و کد اقتصادی واگذار نماید.

  1. محل اجراء مزایده: تهران، خیابان شهید بهشتی، مصلی امام خمینی (ره)
  2. تاریخ برگزاری نمایشگاه: 26 فروردین لغایت 5 اردیبهشت 1399.

موضوع مزایده: واگذاری و اجرای تبلیغات محیطی و غرفه­ های موادغذایی در محل برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین­ المللی کتاب تهران

 

از متقاضیان دارای صلاحیت و واجد شرایط دعوت به عمل می­ آید جهت دریافت اسناد مزایده و ارائه پیشنهاد از تاریخ 1398/11/05در ساعات اداری (8 الی 16) به جز ایام تعطیل با ارائه معرفی نامه به نشانی خ انقلاب-بین صباو فلسطین جنوبی- پلاک 1080 ساختمان مؤسسه نمایشگاه ­های فرهنگی ایران، طبقه سوم، واحد دبیرخانه تلفن 66415196 مراجعه و اسناد مزایده تکمیل شده و پیشنهادات خود را به­ صورت لاک و مهر شده تا  تاریخ 1398/11/23 به دبیرخانه مؤسسه تحویل و رسید دریافت نمایند. (توزیع و ارائه پیشنهاد اسناد مزایده 1398/11/03 الی 1398/11/23است) تاریخ بازگشایی پاکت ­ها سه روز پس از خاتمه جمع ­آوری اسناد تاریخ 1398/11/27 ساعت 10 صبح به ­صورت حضوری خواهد بود.

شرایط کامل موضوع مزایده در اسناد مزایده به تفکیک هر مزایده درج گردیده است، مؤسسه در رد یا قبول هر یک یا کلیه پیشنهادات بدون ذکر دلیل مختار بوده و هزینه درج یک نوبت آگهی به نسبت مساوی به عهده برنده مزایده است.

 

تعداد بازدید : ۱,۸۲۸
(دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸) ۱۲:۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر