۱۴ فروردین ۱۴۰۳

مصلی امام خمینی تا ساعاتی دیگر میزبان سه شهید گمنام

مصلی امام خمینی تا ساعاتی دیگر میزبان سه شهید گمنام
مصلی امام خمینی(ره) در سومین شب از لیالی قدر میزبان سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس خواهد بود.
به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، مصلی امام خمینی(ره) در سومین شب از لیالی قدر میزبان سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس خواهد بود.

 نمایشگاه قرآن تا ساعت ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود و پس از آن مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، حمیدرضا نصیری در آغاز مراسم شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت خواهند نمود و حجت‌الاسلام مهدی ماندگاری سخنرانی و مراسم احیا را برعهده دارند و مداح اهل‌بیت (ع) حاج احمد نیکبختیان به مرثیه‌خوانی خواهند پرداخت.

در این مراسم، آقایان محمدحسین سعیدیان، محمد رضا پورزرگری و مهدی قربانعلی دعای جوشن کبیر را قرائت می‌کنند.

شبستان ۴ و ۵، شبستان و رواق شرقی و صحن مرکزی مصلی آماده میزبانی از خانواده‌ها ست. در زمان برگزاری مراسم، شهروندان می‌توانند برای حضور از ورودی‌های شماره ۱۹ و ۲۰ واقع در بزرگراه شهید سلیمانی، شماره ۷ و ۱۵ واقع در خیابان شهید قنبرزاده و شماره ۱، ۲ و ۳ واقع در خیابان شهید بهشتی، استفاده نمایند. همچنین به جز ورودی شماره۱، دیگر ورودی‌های ذکر شده برای تردد و پارکینگ خودروهای شخصی باز است. لازم به توضیح است ایستگاه مترو شهید بهشتی و مصلی در خط یک تا پایان مراسم آماده ارائه خدمات به شهروندان گرامی می باشند.

تعداد بازدید : ۲۸۷

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر