۱۴ فروردین ۱۴۰۳
حجت الاسلام علیرضا اعرافی:

برپایی نمایشگاه در ماه رمضان کار قشنگی است

برپایی نمایشگاه در ماه رمضان کار قشنگی است
حجت الاسلام علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های سراسر کشور در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم گفت: برپایی نمایشگاه در ماه رمضان کار قشنگی است و البته مثل هر انسانی قابل ارتقا است‌.

حجت الاسلام علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های سراسر کشور در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم گفت: برپایی نمایشگاه در ماه رمضان کار قشنگی است و البته مثل هر انسانی قابل ارتقا است‌. حضور مجموعه‌های نهادهای حوزوی کار ارزشمندی است و ارائه تمام محصولات و خروجی‌های کار حوزه در قلمرو قرآن نیاز به کار بیشتری دارد.

وی افزود: بخشی از فعالیت حوزه را که چه کرده، کجاست و به کدام سمت می‌رود را در این نمایشگاه، مراجعه کننده می‌تواند ببیند. البته یک ذخایر بسیار بزرگتری وجود دارد که در اینجا ارائه نشده و سال‌های آینده باید روی آن کار کرد. اعرافی ادامه داد: من از خبرگزاری‌ها، نهادهای حوزوی و همه نهادهای مردمی و غیر مردمی که در نمایشگاه شرکت کردند، تشکر می‌کنم.

تعداد بازدید : ۱۵۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر