۱۴ فروردین ۱۴۰۳

امضای یک توافق نامه همکاری در نمایشگاه بین المللی قرآن

امضای یک توافق نامه همکاری در نمایشگاه بین المللی قرآن
همزمان با شامگاه 21 رمضان و سالروز شهادت امیرمومنان حضرت علی علیه السلام توافق نامه گسترش همکاری میان ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران امضا شد.
به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،  با توجه به فضای تعاملی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و همکاری قرآنی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران توافق نامه ای میان این دو نهاد  به امضا رسید. 

این توافق نامه در راستای گسترش عطر معنویت مبتنی بر معارف رفیع قرآن و عترت و تقویت فعالیت های قرآنی مساجد منعقد شد.

محورهای قابل پیگیری در این توافق نامه موارد مختلفی از قبیل تعیین گروه کارشناسی جهت بررسی زمینه های همکاری در سایر حوزه های فرهنگی و اجرایی به اقتضای ماموریت های ذاتی دو سازمان و تلاش در جهت برگزاری نشست مشترک مدیران ارشد دو سازمان را شامل می شود.

توجه مضاعف به اجرای فعالیت های قرآنی با اولویت مناطق محروم و کم برخوردار و مناطق دارای چالش های اجتماعی نیز از دیگر محورهای این تفاهم نامه است .

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «می‌خوانمت» از یکم تا چهاردهم فروردین‌ماه در مصلای امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود.

تعداد بازدید : ۹۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر