۱۳ فروردین ۱۴۰۳

«بحرین» قهرمان لیگ رمضان نمایشگاه قرآن شد

«بحرین» قهرمان لیگ رمضان نمایشگاه قرآن شد
مدیر بخش «دهه هشتادی‌ها» نمایشگاه قرآن خبر داد: در بخش بین‌الملل بازی‌های جام رمضان بحرین مقام اول و قطر مقام دوم را کسب کرد.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،   لیگ «جام رمضان» که از سال گذشته در بخش «دهه هشتادی‌ها» نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود، امسال در توسعه پیدا کرده و در سطح بین‌المللی نیز برگزار شد. 

مهدی جعفری جوزانی مدیر بخش «دهه هشتادی‌ها» در این باره گفت: لیگ جام رمضان بخش دهه هشتادی‌های امسال بین 17 کشور برگزار شد و امسال نزدیک به 2 هزار نفر در سطح ملی لیگ رمضان شرکت کرده‌اند؛ این در حالی است که سال گذشته حدود هزار نفر در این سطح شرکت کرده‌اند. 

مدیر بخش دهه هشتادی‌ها با ذکر اینکه امسال برای اولین بار بخش بین‌الملل را در لیگ رمضان داشتیم، توضیح داد: 34 نفر از 17 کشور به این بخش راه یافتند که طی 2 روز با یکدیگر مسابقه دادند. 

وی در پایان گفت: بحرین موفق به کسب مقام اول و قطر دوم شد. 

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «می‌خوانمت» از یکم تا چهاردهم فروردین‌ماه در مصلای امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود.

تعداد بازدید : ۱۶۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر