۱۳ فروردین ۱۴۰۳

مردم همچنان حامی پویش حافظ‌ شو

مردم همچنان حامی پویش حافظ‌ شو
باتوجه به اینکه تنها یک روز به پایان سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم مانده است استقبال مردم از پویش حافظ‌ شو همچنان ادامه دارد.
به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، پویش حافظ شو که از اول فروردین و همزمان با برگزاری سی و یکمین نمایشگاه قرآن آغاز شده است، در دو بخش برگزار می‌شود. 

بخش اول مربوط به افراد زیر ۱۴ سال است که دختران و پسران می توانند یکی از ۱۴ سوره پایانی قرآن را حفظ کنند و افراد بالای ۱۴ سال سوره واقعه را حفظ می‌کنند. 

کسانی که موفق به حفظ سوره‌ها می‌شوند می‌توانند به غرفه پویش حافظ شو در نمایشگاه قرآن کریم مراجعه کنند و کسانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند، می‌توانند یک فیلم حداکثر ۶۰ ثانیه‌ای از خود تهیه کرده و به یکی از پیام رسان های داخلی ارسال کنند و در هر شب ۱۱۴ نفر جایزه می‌گیرند.

 سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «می‌خوانمت» از یکم تا چهاردهم فروردین‌ماه در مصلای امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود.

تعداد بازدید : ۹۹

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر