۱۳ فروردین ۱۴۰۳
علیرضا معاف:

استقبال خوب مردم از نمایشگاه قرآن وظیفه دولت‌مردان را سنگین می‌کند

استقبال خوب مردم از نمایشگاه قرآن وظیفه دولت‌مردان را سنگین می‌کند
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همزمان با نمایشگاه قرآن تهران در 30 استان دیگر هم نمایشگاه برگزار شد. استقبال خوب مردم از این نمایشگاه‌ها وظیفه دولت‌مردان را بسیار سنگین می‌کند.
به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، علیرضا معاف مشاور وزیر فرهنگ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم را بزرگ‌ترین رویداد قرآنی کشور دانست که هر سال بهتر از سال گذشته برگزار می‌شود و گفت: این نمایشگاه امسال هم باشکوه هرچه تمام برگزار شد. 

مشاور وزیر فرهنگ بیان کرد: جلوه مهم امسال نمایشگاه استقبال بی‌نظیر و میلیونی مردم از نمایشگاه بود که نشانه عشق، گرایش و دلدادگی آن‌ها به قرآن کریم است.

معاف افزود: همزمان با نمایشگاه قرآن تهران در 30 استان دیگر هم نمایشگاه برگزار شد.  استقبال خوب مردم از این نمایشگاه‌ها وظیفه دولت‌مردان را بسیار سنگین می‌کند.

 سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «می‌خوانمت» از یکم تا چهاردهم فروردین‌ماه در مصلای امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود.

تعداد بازدید : ۱۰۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر