۱۳ فروردین ۱۴۰۳

معاون حقوقی وزارت ارشاد: رویکرد خانواده محور نمایشگاه قرآن قابل توجه بود

معاون حقوقی وزارت ارشاد: رویکرد خانواده محور نمایشگاه قرآن قابل توجه بود
معاون مجلس وزارت ارشاد گفت: نمایشگاه قرآن امسال را نمایشگاهی قابل استفاده بود. امیدوارم کسانی که هنوز به نمایشگاه نیامدند در فرصت باقی مانده به مصلی امام خمینی(ره) بیایند و از این فضای خوب، گرم و معنوی استفاده کنند.
به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، سید محمد هاشمی معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دوشنبه 13 فروردین‌ماه از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بازدید کرد.

 هاشمی در این بازدید نمایشگاه قرآن را آوردگاهی برای حضور خانواده‌های ایرانی و استفاده‌های معنوی در ماه رمضان دانست و گفت: رویکرد خانواده محور نمایشگاه قابل توجه بود.

معاون حقوقی وزارت ارشاد با ذکر اینکه در نمایشگاه قرآن امسال با استقبال میلیونی مواجه شدیم، بیان کرد: امسال استقبال و حضور کثیر اقشار مختلف مردم و خانواده‌ها را در بخش‌های مختلف دیدیم. 

وی افزود: بخش کودکان خیلی جذاب و دوست‌داشتنی بود. بخش دشمن‌شناسی و عفاف و حجاب و بخش کتاب خوب بود.  

هاشمی اظهار داشت: بخش‌های مربوط به فرازات قرآن و مباحث ترویجی قرآن مثل طرح بشری، زندگی با آیه‌ها و ... هم خیلی خوب بود. 

معاون مجلس وزارت ارشاد نمایشگاه قرآن امسال را نمایشگاهی قابل استفاده دانست و گفت: امیدوارم کسانی که هنوز به نمایشگاه نیامدند در فرصت باقی مانده به مصلی امام خمینی(ره) بیایند و از این فضای خوب، گرم و معنوی استفاده کنند. 

 سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «می‌خوانمت» از یکم تا چهاردهم فروردین‌ماه در مصلای امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود.

تعداد بازدید : ۳۰۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر