۱۳ فروردین ۱۴۰۳

اسماعیلی: در جنگ فرهنگی با دشمن به تبیین ریشه‌های تاریخی نیاز داریم

اسماعیلی: در جنگ فرهنگی با دشمن به تبیین ریشه‌های تاریخی نیاز داریم
اسماعیلی گفت: خیلی خوب است در رویدادهایی که در وزرات فرهنگ برگزار می کنیم این بخش های تبیینی را هم بتوانیم به مخاطبین ارائه دهیم تا آنها یک دورنمای روشنی از وضعیت و نزاع تاریخی بین حق و باطل به دست آورند.
اسماعیلی: در جنگ فرهنگی با دشمن به تبیین ریشه‌های تاریخی نیاز داریم

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،  محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با سیزدهمین روز از سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد. 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با بازگشایی نمایشگاه قرآن در سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم حضور یافت و از نزدیک بخش‌های مختلف را بازدید و با مسئولین بخش‌های مختلف قرآنی گفتگو کرد.

اسماعیلی در حاشیه بازدید از غرفه «دشمن شناخت» در گفتگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن گفت: جای قدردانی و خداقوت دارد به عزیزانی که این کار نمونه را انجام دادند. چیزی که در جنگ گسترده فرهنگی با دشمن نیاز داریم، تببین وضعیت نزاع امروز و ریشه های تاریخی آن است. 

وی افزود: در این مجموعه مخاطبینی که اطلاعات کمی از اتفاقات تاریخی و روند شکل گیری بسیاری از تحولات دارند، می‌توانند اطلاعات خوبی به دست آورند.

وزیر فرهنگ ادامه داد: با توجه به بازخوردهایی که گرفتیم تجربه موفقی را در این باره پشت سر گذاشتیم. انءشاالله بتوانیم این تجربه را گسترش دهیم. در مناسبت های مختلف مثلا نمایشگاه کتاب آقای فیروزیان و دیگر دوستان این همت را دارند که با کمک همکاران در معاونت فرهنگی این بخش در نمایشگاه کتاب هم برپا شود.

اسماعیلی در پایان گفت: خیلی خوب است در رویدادهایی که در وزرات فرهنگ برگزار می کنیم این بخش های تبیینی را هم بتوانیم به مخاطبین ارائه دهیم تا آنها یک دورنمای روشنی از وضعیت و نزاع تاریخی بین حق و باطل به دست آورند.

  سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «می‌خوانمت» از یکم تا چهاردهم فروردین‌ماه در مصلای امام خمینی(ره) هر روز از ساعت ۱۷ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود.

تعداد بازدید : ۲۷۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر