۱۳ فروردین ۱۴۰۳

​ پردیس فرهنگی شهرداری منطقه ۷ در مصلی امام خمینی(ره) برپا شد

​ پردیس فرهنگی شهرداری منطقه ۷ در مصلی امام خمینی(ره) برپا شد
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از برپایی پردیس فرهنگی شهرداری منطقه ۷ در مصلی امام خمینی (ره) همزمان با برگزاری نمایشگاه قرآنی خبر داد.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،  محسن راجی با بیان این مطلب افزود: پردیس فرهنگی این منطقه از تاریخ دوم لغایت چهاردهم فروردین ماه از ساعت ۵ تا ۱۱ شب به شهروندان خدمات ارائه خواهد کرد.

وی عنوان کرد: برپایی استیج در شب تولد امام حسن مجتبی(ع)، همراه با نورافشانی،برنامه شاد ویژه کودکان، اجرای ورزش های باستانی، تواشیح، سرود، اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و مفرح بروی استیج تنها بخشی از ویژه برنامه های این منطقه بوده است.

معاون شهردار منطقه ۷ یادآور شد: برپایی چایخانه محبان رضا (ع) هرشب از زمان افطار تا ساعت ۱۰ شب همراه با پذیرایی از روزه داران یکی از برنامه های ویژه ای است که توسط شهرداری منطقه برای شهروندان حاضر در نمایشگاه بین المللی قرآن تدارک دیده شد.

وی تصریح کرد: برنامه های ورزشی شامل بازی های فکری، تنیس روی میز، دارت، فوتبال دستی، برپایی غرفه آموزش قرآن، تلاوت قرآن همراه با اهدا جوایز، آموزش مفاهیم قرآن، قصه گویی از داستان های قرآنی به صورت شعر برای کودکان وسط روحانی و غرفه اهدا بادکنک از دیگر خدماتی است که در پردیس فرهنگی منطقه به شهروندان ارائه می شود.

  سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «می‌خوانمت» از یکم تا چهاردهم فروردین‌ماه در مصلای امام خمینی(ره) هر روز از ساعت ۱۷ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود.


تعداد بازدید : ۹۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر