۱۲ فروردین ۱۴۰۳
مدیر و فعال باسابقه قرآنی:

ما خدمتگذار قرآن کریم هستیم

ما خدمتگذار قرآن کریم هستیم
قربانی گفت: اینکه عنوان خادمان قرآنی را به ما بدهند، یا ندهند، فرقی به حالمان نمی‌کند. ما در موضوعات قرائت، تدریس و مدیریتی خدمتگذار قرآن کریم هستیم.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، رحیم قربانی، مدیر و فعال باسابقه قرآنی که در بیست و نهمین دوره از تجلیل خادمان قرآنی در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تجلیل شد، درباره فعالیت خود گفت: از زمان دانشجویی‌ام که دهه هفتاد بود، از مدیریت کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شروع کردم و بعد مسئولیت مرکز قرآن و عترت بسیج دانشجویی استان تهران و بعد افتخار تاسیس مرکز قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی کشور را داشتم.موسس و مسئولیت مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به عهده داشتم.

قربانی ادامه داد: اینکه عنوان خادمان قرآنی را به ما بدهند، یا ندهند، فرقی به حالمان نمی‌کند. ما در موضوعات قرائت، تدریس و مدیریتی خدمتگذار قرآن کریم هستیم. خادمان و قهرمانان واقعی قرآن شهدای عزیزمان هستند، که تا پای جان در راه نشر و ترویج فرهنگ قرآنی ایستادگی کردند. الان نماد قهرمانان قرآنی مردم و شهدای غزه هستند، که آیات جهاد، مقاومت و شهادت را به تصویر کشیدند.

تعداد بازدید : ۱۶۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر