۱۲ فروردین ۱۴۰۳

بازدید عضو شورای اسلامی شهر تهران از نمایشگاه قرآن

بازدید عضو شورای اسلامی شهر تهران از نمایشگاه قرآن
سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید و با غرفه داران ، ناشران و فعالین حوزه قرآنی کشور دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،  سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید و با غرفه داران ، ناشران و فعالین حوزه قرآنی کشور دیدار و گفتگو کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران از بخش محافل و مراسم بخش آموزش نوین قرآن (طرح بشری) ، مجله قرآنی شبنم ،بخش دشمن شناخت، بخش نوآوری قرآنی- دانش بنیان،بخش آثار فرهنگی و صنایع دستی قرآنی، بخش باغ آیات، بخش بین الملل، بخش ترجمه قرآن،بخش ترویج فرهنگ نهج البلاغه، بخش نهادها و سازمان های دولتی و حاکمیتی، بخش خادمان قرآن کریم، بخش نشر مکتوب و دیجیتال دینی، بخش دهه هشتادی ها (نوجوان)، بخش موسسات قرآنی مردمی و بخش هنرهای دینی بازدید کرد و در جریان آخرین دستاوردها و نوآوری های در حوزه قرآن کریم  قرار گرفت.

رئیس ستاد سمن های شورای اسلامی شهر تهران همچنین ضمن بازدید از چند پروژه قرآنی خواستار همکاری و تعامل هر چه بیشتر گروه ها ، شرکت های دانش بنیان و  استارتاپ های دانش محور قرآنی با بخش های فرهنگی شهرداری تهران جهت کمک به بروزرسانی فعالیت ها و ماموریت ها شد. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «می‌خوانمت» از یکم تا چهاردهم فروردین‌ماه در مصلای امام خمینی(ره) هر روز از ساعت ۱۷ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود.

تعداد بازدید : ۱۵۷

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر