۱۲ فروردین ۱۴۰۳

دومین شماره مجله سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم منتشر شد

دومین شماره مجله سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم منتشر شد
دومین شماره مجله سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم منتشر شد. کودکانه هایی از جنس نور در باغ آیات، شب خاص و کریمانه در تفرجگاه رمضان و مروری بر فعالیت بخش مؤسسات مردم نهاد، بخش هایی از دومین شماره مجله سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، دومین شماره مجله سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم منتشر شد. کودکانه هایی از جنس نور در باغ آیات، شب خاص و کریمانه در تفرجگاه رمضان و مروری بر فعالیت بخش مؤسسات مردم نهاد، بخش هایی از دومین شماره مجله سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است.

سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «می‌خوانمت» از یکم تا چهاردهم فروردین‌ماه در مصلای امام خمینی(ره) هر روز از ساعت ۱۷ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود.

تعداد بازدید : ۱۶۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر