۱۲ فروردین ۱۴۰۳

طراحی غرفه ماهنامه شبنم با موضوع دوستی با محیط زیست

طراحی غرفه ماهنامه شبنم با موضوع دوستی با محیط زیست
غرفه شبنم در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم یک پیام برای کودکان دارد: ما زمین را دوست داریم، زیرا زمین امانت خداست.

خانم دکتر قدمی جویباری؛ سردبیر ماهنامه شبنم ماهنامه شبنم در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در یک اقدام نوآورانه غرفه‌ی نمایشگاهی خود را از مصالح بازیافتی طراحی و اجرا کرده است.غرفه شبنم در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم یک پیام برای کودکان دارد: ما زمین را دوست داریم، زیرا زمین امانت خداست.

از آنجا که یکی از اهداف ماهنامه شبنم، آموزش مفاهیم اخلاقی و ارزشی به کودک است، هیئت تحریریه این ماهنامه در سال جدید، آموزش و ترویج محافظت از زمین و محیط زیست را محل توجه خود قرار داده است. ما در سال جدید در هر شماره ، یک قصه‌ی جذاب با این موضوع خواهیم داشت و تصمیم گرفتیم سال نو را با پیامی مرتبط با این موضوع به‌صورت عملی در نمایشگاه بین‌المللی آغاز کنیم تا کودکان به‌لحاظ بصری مشاهده کنند که از زباله‌ها می‌توان پیش از بازیافت، بهره برد و کاربردی برایش یافت.

درواقع این موضوع زیرمجموعه‌ی مفهوم اخلاقی مسئولیت‌پذیری تلقی می‌شود. آنچه در طراحی دکور ماهنامه شبنم قابل مشاهده است، مخصوصا درواقع نوعی "فرگشت" محسوب می‌شود؛ به این معنا که ما زباله‌ها را پیش از بازیافت، با بهره‌گیری از ابزار هنر و عملکرد، به یک فضای کودکانه معماری کردیم. قابل توجه است، این فضای جذاب توسط یک تیم معمار طراحی و اجرا شده است.

تعداد بازدید : ۱۳۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر