۱۲ فروردین ۱۴۰۳

امشب نمایشگاه قرآن تا ساعت ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است

امشب نمایشگاه قرآن تا ساعت ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است
امشب و همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان نمایشگاه قرآن تا ساعت ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. براساس این گزارش، مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، امشب و همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان نمایشگاه قرآن تا ساعت ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. براساس این گزارش، مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود. در شب بیست و یکم، آقای حبیب صداقت با تلاوت قرآن کریم آغازگر مراسم خواهند بود و مداح اهل‌بیت(ع) حاج احمد واعظی به مرثیه‌خوانی و عزاداری می‌پردازند و در ادامه مراسم احیا، سخنرانی و احیای شب بیست و یکم توسط حجت‌الاسلام مسعود عالی برگزار می‌گردد.

این مراسم از ساعت ۲۲ با حضور عموم مردم و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مسعود عالی و مداحی ذاکرین اهل بیت در مصلی برگزار می‌شود. در شب بیست و یکم، آقای حبیب صداقت با تلاوت قرآن کریم آغازگر مراسم خواهند بود و مداح اهل‌بیت(ع) حاج احمد واعظی به مرثیه‌خوانی و عزاداری می‌پردازند و در ادامه مراسم احیا، سخنرانی و احیای شب بیست و یکم توسط حجت‌الاسلام مسعود عالی برگزار می‌گردد. در این مراسم، آقایان محمدحسین سعیدیان، محمد رضا پورزرگری و مهدی قربانعلی دعای جوشن کبیر را قرائت می‌کنند.

شبستان ۴ و ۵، شبستان و رواق شرقی و صحن مرکزی مصلی آماده میزبانی از خانواده‌ها ست. در زمان برگزاری مراسم، شهروندان می‌توانند برای حضور از ورودی‌های شماره ۱۹ و ۲۰ واقع در بزرگراه شهید سلیمانی، شماره ۷ و ۱۵ واقع در خیابان شهید قنبرزاده و شماره ۱، ۲ و ۳ واقع در خیابان شهید بهشتی، استفاده نمایند. همچنین به جز ورودی شماره۱، دیگر ورودی‌های ذکر شده برای تردد و پارکینگ خودروهای شخصی باز است. لازم به توضیح است ایستگاه مترو شهید بهشتی و مصلی در خط یک تا پایان مراسم آماده ارائه خدمات به شهروندان گرامی می باشند.

تعداد بازدید : ۲۱۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر