۱۱ فروردین ۱۴۰۳

نرم‌افزار جامع تفاسیر نور موردتوجه رئیس‌جمهور قرار گرفت

نرم‌افزار جامع تفاسیر نور موردتوجه رئیس‌جمهور قرار گرفت
در یازدهمین روز از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، دکتر سید ابراهیم رئیسی از نمایشگاه بازدید کرد. وی ضمن حضور در غرفه مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور) با فعالیت‌های و تازه‌ترین محصولات فناورانه نور آشنا شد.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، در یازدهمین روز از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، دکتر سید ابراهیم رئیسی از نمایشگاه بازدید کرد. وی ضمن حضور در غرفه مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور) با فعالیت‌های و تازه‌ترین محصولات فناورانه نور آشنا شد.

نرم‌افزار جامع تفاسیر نور نسخه ۴، طرح‌های هوش مصنوعی نور و همچنین پایگاه مجلات تخصصی نور (نورمگز) از جمله محصولاتی بود که مورد توجه رئیس جمهور قرار گرفت. در پایان این بازدید، دکتر رئیسی ضمن رضایت از محصولات نور، تداوم فعالیت‌ها و موفقیت مرکز در آینده را خواستار شد. گفتنی است؛ سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۲۳۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر