۱۱ فروردین ۱۴۰۳

معرفی یک استاد پیشکسوت قرآنی

معرفی یک استاد پیشکسوت قرآنی
استاد حسینعلی شریف موذن و استاد پیشکسوت قرآنی و مولف کتب مختلف آموزش قرآن کریم است

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، استاد حسینعلی شریف موذن و استاد پیشکسوت قرآنی و مولف کتب مختلف آموزش قرآن کریم است که آموختن قرآن را در سن 7 سالگی نزد استاد تولیت و استاد احمدیان آغاز کرد و در سال 1347 برای پیشرفت بیشتر نزد استاد بیگلری رفت. در ادامه به تدریس زبان و ادبیات عرب در دبیرستان‌ها پرداخت.

شریف در سال 1362 در تأسیس شبکه رادیویی قرآن کریم نقش زیادی داشت. استاد حسینعلی شریف برای آموزش قرآن کریم به کشورهای خارجی مثل ماداگاسکار سفر کرد و به تبلیغ دین اسلام پرداخت. قرائت اذان با صدای حسینعلی شریف با لحنی آرام و ساده بوده و بارها از شبکه‌های مختلف رادیو و تلویزیون پخش شد .

وی پس از بازگشت به ایران، نخستین دارالقران در سال 1371 در منطقه 14 شهر تهران و سایر دارالقرآن‌ها نیز در سال 1377 راه‌اندازی کرد که در مجموع تعداد این دارالقران‌ها به 670 مرکز رسید. حسینعلی شریف در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم و در بیست و نهمین آیین تکریم خادمان قرآن کریم در حوزه حافظان، قاریان و مدرسان قرآن کریم منتخب و توسط رییس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل و تقدیر شد.

تعداد بازدید : ۱۶۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر