۱۱ فروردین ۱۴۰۳

معاونت قرآنی یکی از راهبردی‌ترین معاونت‌هاست

معاونت قرآنی یکی از راهبردی‌ترین معاونت‌هاست
شبیر فیروزیان سرپرست معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد اسلامی، در «بیست و نهمین آیین تکریم از خادمان قرآن کریم» که عصر امروز در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بزرگ‌ترین رویداد و برنامه قرآنی کشور است. خدا را شاکریم که به اهتمام جمهوری اسلامی ایران این برنامه به عدد ۳۱ رسیده که این نشان از استمرار نظام ما بر قرآن است.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، شبیر فیروزیان سرپرست معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد اسلامی، در «بیست و نهمین آیین تکریم از خادمان قرآن کریم» که عصر امروز در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بزرگ‌ترین رویداد و برنامه قرآنی کشور است. خدا را شاکریم که به اهتمام جمهوری اسلامی ایران این برنامه به عدد ۳۱ رسیده که این نشان از استمرار نظام ما بر قرآن است.

رئیس سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم با تاکید بر اینکه معاونت قرآنی یکی از راهبردی‌ترین معاونت‌ها است، گفت: پسوند اسلامی در تنها وزارتخانه‌ای که این صفت را دارد بیان کننده این است که همه بخش‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید بر پایه اصول قرآنی فعالیت کند.

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه ۲۹ دوره از خادمان قرآن تقدیر شده است، بیان کرد: این استمرار نشان دهنده اهمیت این موضوع برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. بیش از ۳۰۰ خادم قرآن در کارگروه‌های تخصصی تشکیل جلسه دادند. رییس جمهور گفت نمایشگاه قرآن باید به استان‌های مختلف برود در راستای شعار عدالت، نمایشگاه قرآن را در ۳۰ استان کشور گسترش دادیم. گفتنی است؛ سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۲۴۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر