۱۱ فروردین ۱۴۰۳

استقبال بی‌نظیر از کارگاه‌های هوش مصنوعی در نمایشگاه قرآن کریم

استقبال بی‌نظیر از کارگاه‌های هوش مصنوعی در نمایشگاه قرآن کریم
سی‌یکمین نمایشگاه قرآن کریم با راه‌اندازی تالار هوش مصنوعی برای کسانی که علاقمند به این حوزه هستند علیرغم بازدید آثار فضای آموزشی هم فراهم کرده است.

 به گزارش سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن‌ کریم، در این تالار ۳ کارگاه ثابت برای نرم افرار هوش مصنوعی و ۱ کارگاه فنی تعبیه شده است. همچنین کارگاه‌های اختصاصی و عمومی هر روز برای علاقمندان برگزار می‌شود. میانگین ۹۰ تا ۱۰۰ نفر در‌ کارگروه‌ تصویرسازی حضور دارند. پرمخاطب ترین کارگاه هم همین تصویرسازی است.

کارکاه دیگر داستان‌نویسی است که مجموعا روزانه ۶۰ تا ۸۰نفر مخاطب دارند. مجموعا ۲۰۰ الی ۳۰۰ نفر هر روز در در تمام بخش‌ها حضور پیدا می‌کنند. در قسمت تصویرسازی خروجی آثار خوبی است و هرروز هرنفر ۸تصویر تولید می‌کنند و آثار منتخب چاپ و نصب می‌شود و برخی تولیدات  هم به جشنواره می‌روند. هر روز دو ویدئو هم از سوی هر کارگاه تولید می‌شود. افرادی هم که آثار خوبی تولید می‌کنند با آنها ارتباط برقرار می‌کنیم.

تعداد بازدید : ۲۰۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر