۱۱ فروردین ۱۴۰۳

بازدید دکتر رئیسی از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

بازدید دکتر رئیسی از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم
رئیس جمهور با حضور در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، از بخش‌های مختلف و تعدادی از غرفه‌های این نمایشگاه بازدید کرد.

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم،  دکتر سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز شنبه و در نوزدهمین روز از ماه مبارک رمضان  با حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم که در مصلی تهران در حال برگزاری است، از بخش‌های مختلف و تعدادی از غرفه‌های این نمایشگاه بازدید کرد. موسسه تبیان، مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، تالار هوش مصنوعی، ازدواج مسجد بنیان، اندیشکده قرآنی حیات و کارگاه حفظ کودکان موسسه فرهنگ قرآن و عترت مکتب امام رضا علیه السلام از جمله غرفه‌هایی بود که رئیس جمهور از آنها باز دید کرد.

دکتر رئیسی علاوه بر بازدید از این  نمایشگاه، از خادمان قرآنی کشور نیز تجلیل خواهد کرد. سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم که تا چهاردهم فروردین در مصلی تهران در حال برگزاری است  در قالب 25 بخش از جمله کودک و نوجوان، حکمرانی قرآنی، مشاوره و پژوهش‌های قرآنی، جلسات خانگی، پوشش ایرانی و اسلامی برپا شده و آثار قرآنی و دینی 160 ناشر نیز در این نمایشگاه عرضه شده است.

تعداد بازدید : ۲۰۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر