۱۰ فروردین ۱۴۰۳

استقبال از "استفتائات ۴۴ مرجع تقلید درباره امر به معروف" در نمایشگاه قرآن

استقبال از "استفتائات ۴۴ مرجع تقلید درباره امر به معروف" در نمایشگاه قرآن
زهره باباصفری، مسئول غرفه مؤسسه تمدن موعود وابسته به مرکز تخصصی آموزش امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه محصولات این مؤسسه حاصل اندیشه ها و فعالیت های پژوهشی استاد علی تقوی در عرصه امر به معروف و نهی از منکر است، اظهار داشت: علاوه بر انتشار کتاب که در این دوره از نمایشگاه اقدام به عرضه ۲۰ اثر کرده ایم.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، زهره باباصفری، مسئول غرفه مؤسسه تمدن موعود وابسته به مرکز تخصصی آموزش امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه محصولات این مؤسسه حاصل اندیشه ها و فعالیت های پژوهشی استاد علی تقوی در عرصه امر به معروف و نهی از منکر است، اظهار داشت: علاوه بر انتشار کتاب که در این دوره از نمایشگاه اقدام به عرضه ۲۰ اثر کرده ایم، برگزاری دوره‌های آموزش مجازی، دوره های تربیت مربی همچنین، دوره های آموزش امر به معروفِ مخاطب محور از دیگر عرصه های فعالیت این مؤسسه به شمار می رود، ضمن آن که چندی است در ابعاد بین المللی نیز فعال شده ایم.

وی با اشاره به رویکرد مردمی این مؤسسه افزود: استاد تقوی بیش از ۱۳ سال است که در عرصه های علمی و پژوهشی فعالیت دارد و خروجی این فعالیت ها منجر به انتشار کتبی خواندنی شده است.

مسئول غرفه مؤسسه تمدن موعود همچنین با بیان این که پرفروش ترین کتاب مؤسسه تمدن موعود در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، "استفتائات ۴۴ مرجع تقلید درباره امر به معروف و نهی از منکر" است، گفت: از دیگر آثار مورد توجه مخاطبان در این غرفه می توان به کتاب خودآموز امر به معروف، همچنین آیات و روایات امر به معروف و نهی از منکر و نیز کتاب فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره فریضه فراموش شده اشاره کرد.

گفتنی است؛ سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۳۸۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر