۱۰ فروردین ۱۴۰۳
مهدی عادلی، قاری برجسته کشورمان:

نمایشگاه قرآن پتانسیل و ظرفیت زیادی دارد

نمایشگاه قرآن پتانسیل و ظرفیت زیادی دارد
مهدی عادلی، قاری برجسته کشورمان همزمان با دهمین شب از سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد. این قاری برجسته ساعتی پس از افطار در‌ سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم حضور یافت و‌ از نزدیک بخش‌های مختلف را بازدید و با مسئولین بخش‌های مختلف قرآنی گفتگو کرد.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، مهدی عادلی، قاری برجسته کشورمان همزمان با دهمین شب از سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد. این قاری برجسته ساعتی پس از افطار در‌ سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم حضور یافت و‌ از نزدیک بخش‌های مختلف را بازدید و با مسئولین بخش‌های مختلف قرآنی گفتگو کرد.

مهدی عادلی در گفتگو با ستاد رسانه نمایشگاه اظهار داشت: اولین روز است که در نمایشگاه حضور پیدا کردم و در کرسی اذان‌گاهی تلاوت قرآن کریم حاضر شدم. به نظر می رسد امسال با توجه به اینکه بخش عمده ماه مبارک رمضان در ایام عید قرار گرفته و این نمایشگاه مصادف با این ایام شده است، خیلی آن طوری که من انتظار داشتم مورد استقبال قرار نگرفته است و بسیاری از مردم در مسافرت هستند.

وی افزود: امیدوارم در روزهای باقی مانده استقبال بیشتری از نمایشگاه قرآن صورت بگیرد و جمعیتی که ما انتظار داریم در نمایشگاه حضور پیدا کنند.

عادلی گفت: اگر تدابیر بهتری صورت بگیرد و هماهنگی ها بین سازمان های مختلفی که با نمایشگاه مرتبط هستند انجام بگیرد و یک هم افزایی صورت بگیرد، طبعاً این نمایشگاه پتانسیل و ظرفیت های بیشتری دارد که مردم از آن بهره‌مند خواهند شد.

گفتنی است؛ سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

تعداد بازدید : ۲۲۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر