۱۱ فروردین ۱۴۰۳

حضور کلر ژوبرت (بانوی رنگ و قصه) در غرفه‌ی نمایشگاهی ماهنامه‌ی شبنم

حضور کلر ژوبرت (بانوی رنگ و قصه) در غرفه‌ی نمایشگاهی ماهنامه‌ی شبنم
کلرژوبرت، یکی از نویسنده‌های محبوب کودکان که تاکنون بیش از 120 اثر تالیفی برای مخاطب کودک با درونمایه آموزش مفاهیم اخلاقی و دینی با زبانی ساده و جذاب و یکی از اعضای تحریریه‌ی ماهنامه‌ی شبنم در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن در غرفه شبنم حضور یافت.

به گزارش ستاد خبری دبیرخانه دائمی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ماهنامه‌ی ادبی، هنری و قرآنی شبنم که از سال 1398 توسط یک تیم حرفه‌ای شامل نویسندگان حرفه‌ای ادبیات کودک، روانشناسان رشد و متخصصان حوزه‌ی معارف دینی با حمایت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز به فعالیت کرده است، در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با درونمایه‌ی دوستی با محیط زیست و پیام (من زمین را دوست دارم) حضور دارد.

یکی از قصه‌های محبوب کلر ژوبرت در ماهنامه شبنم، قصه‌های «پوپوف» است. پوپوف، یک شخصیت فانتزی است. او به جنگل آمده است تا در کنار سلما و حیوانات جنگل، کار خوب بیاموزد و در ازای عمل خوب، بال در بیاورد.

نویسنده و تصویرگر قصه‌های پوپوف در ماهنامه شبنم که به‌صورت مجموعه داستان است، با الهام از آیات قرآن کریم و روایات اهل بیت(ع) کلر ژوبرت است.

«پوپوف» در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از درون قصه‌ها به دنیای واقعی آمده است تا با مخاطبان کودک معاشرت کند. کودکان می‌توانند در غرفه‌ی نمایشگاهی شبنم با عروسک تنپوش «پوپوف» عکس بگیرند و معاشرت کنند.

تعداد بازدید : ۲۳۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر