۱۰ فروردین ۱۴۰۳

امیرحسین ثابتی: چرا زمان نمایشگاه قرآن به اندازه ۳۰ روز ماه رمضان نیست؟

امیرحسین ثابتی: چرا زمان نمایشگاه قرآن به اندازه ۳۰ روز ماه رمضان نیست؟
امیرحسین ثابتی، نماینده منتخب مجلس از سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.

 به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، امیرحسین ثابتی، نماینده منتخب مجلس از سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.

وی پس از این بازدید در صفحه خود در شبکه اجتماعی ویراستی نوشت: از نمایشگاه قرآن بازدید کردم. در حدی که زمان اجازه داد و بعضی از غرفه ها را دیدم، به نسبت سالهای گذشته غرفه هایی که فراتر از مسائل ظاهری و شکلی در زمینه "محتوای قرآن" و معارف دینی فعال بودند بیشتر به چشمم آمد. چند دقیقه ای هم فرصت شد و با دکتر فیروزیان معاون قرآن وزارت ارشاد که عملا مدیریت نمایشگاه را برعهده دارد صحبت کردم. اول گلایه کردم که چرا زمان نمایشگاه فقط دو هفته است و به اندازه ۳۰ روز ماه رمضان نیست؟ که توضیح داد مدیریت مصلی باید در این زمینه بیشتر همکاری کند. دوم پیشنهاد دادم که غرفه ها و آن بخشهایی از نمایشگاه که محتوای مفیدتری دارند نباید فقط در نمایشگاه قرآن محصور بمانند، بلکه باید به صورت موضوعی در کل سال، در اماکن مختلف (مساجد، هیاتها، دانشگاه ها و...) برپا باشد. در مجموع پیشنهاد میکنم در این چند روز باقی مانده، حتما به نمایشگاه قرآن واقع در مصلی تهران سر بزنید؛ تا ۱۴ فروردین هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۴.

تعداد بازدید : ۲۷۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر